Godzina | Przystanek |
---|---|
06:25 | Nowy Sącz MDA |
06:27 | Nowy Sącz Rejtana |
06:31 | Nowy Sącz Bulwar Narw.-Most II |
06:33 | Nowy Sącz Tarnowska |
06:39 | Wielogłowy Wielogłowy |
06:40 | Dąbrowa Dąbrowa |
06:47 | Tęgoborze Tęgoborze |
06:49 | Tęgoborze Just |
06:52 | Łososina Dolna Centrum Zatoka |
06:54 | Łososina Dolna Biała |
06:56 | Witowice Górne Witowice Górne |
06:58 | Witowice Dolne Witowice Dolne |
07:00 | Wytrzyszczka Wytrzyszczka |
07:03 | Czchów Zapora |
07:04 | Czchów Szpital |
07:05 | Czchów Miasto |
07:07 | Jurków Jurków |
07:09 | Tworkowa Tworkowa |
07:11 | Tymowa Tymowa |
07:14 | Gosprzydowa |
07:18 | Gnojnik Gnojnik |
07:19 | Zawada Uszewska ZawadaUszewska |
07:21 | Uszew Uszew |
07:25 | Okocim skrzyż. Poręba Spytkows |
07:27 | Brzesko Browarna |
07:30 | Brzesko Uczestników Ruchu Opor |
07:33 | Brzesko ul.Królowej Jad.końcow |
07:34 | Brzesko Szpital |
08:16 | Kraków Prokocim Szpital |
08:19 | Kraków Bieżanowska |
08:23 | Kraków Rondo Matecznego |
08:27 | Kraków Jubilat |
08:29 | Kraków AGH/UR |
08:31 | Kraków Plac Inwalidów |
08:35 | Kraków MDA |