Godzina | Przystanek |
---|---|
19:40(6-7) | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |
19:49(6-7) | Poronin PKP |
19:51(6-7) | Biały Dunajec Górny |
19:55(6-7) | Biały Dunajec Kościół |
19:58(6-7) | Bańska Niżna Bańska Niżna |
20:01(6-7) | Szaflary Wieś |
20:15(6-7) | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
20:21(6-7) | Klikuszowa Klikuszowa |
20:35(6-7) | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
20:40(6-7) | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
21:08(6-7) | Myślenice Estakada |
21:32(6-7) | Kraków Borek Fałęcki |
21:37(6-7) | Kraków Rondo Matecznego |
21:40(6-7) | Kraków Jubilat |
21:42(6-7) | Kraków AGH/UR |
21:44(6-7) | Kraków Plac Inwalidów |
21:49(6-7) | Kraków MDA |