Godzina | Przystanek |
---|---|
17:20 | Kraków MDA |
17:26 | Kraków AGH/UR |
17:28 | Kraków Jubilat |
17:32 | Kraków Rondo Matecznego |
17:38 | Kraków Borek Fałęcki |
18:01 | Myślenice Estakada |
18:28 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
18:33 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
18:47 | Klikuszowa Klikuszowa |
19:00 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
19:10 | Szaflary Wieś |
19:13 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
19:17 | Biały Dunajec Kościół |
19:21 | Biały Dunajec Górny |
19:23 | Poronin PKP |
19:33 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |