Godzina | Przystanek |
---|---|
10:50 | Kraków MDA |
10:56 | Kraków AGH/UR |
10:58 | Kraków Jubilat |
11:02 | Kraków Rondo Matecznego |
11:08 | Kraków Borek Fałęcki |
11:31 | Myślenice Estakada |
11:58 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
12:03 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
12:17 | Klikuszowa Klikuszowa |
12:30 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
12:40 | Szaflary Wieś |
12:43 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
12:47 | Biały Dunajec Kościół |
12:51 | Biały Dunajec Górny |
12:53 | Poronin PKP |
13:03 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |